e-mail kontakt@byproject.pl  |  telefon 690 061 032  |  fb @byprojectpl

byproject.pl

Zapraszamy do kontaktu.

Zrealizujemy projekt dla Ciebie!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rodzaje folii

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów folii do zadruku i wycinania na ploterze tnącym:

 

folia (OWV) one way vision - jest to specjalna perforowana folia do aplikacji na szybach. Przepuszcza 50% światła dzięki czemu nie powoduje całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Od zewnątrz widać grafikę reklamową, a od wewnątrz, z lekkim przyciemnieniem, co dzieje się na dworze.

 

folia okienna pełna - wydruki lepiej prezentują się z zewnątrz, niż w przypadku użycia folii (OWV), ale słabo przepuszczają światło do wewnątrz, dlatego nie zaleca się oklejenia wszystkich szyb, gdyż powoduje to znaczne zaciemnienie pomieszczenia.

 

folia ploterowa - do wycinania grafiki na ploterze tnącym około 50 kolorów w wykończeniu matowym i błyszczącym + folie specjalne: o strukturze metalu, odblaskowe, fluorescencyjne, carbon itp..

 

folia tzw. mrożonka/mleczna - do wycinania na ploterze tnącym, daje efekt szronionego szkła, nadaje szybom bardzo elegancki wygląd.

KONTAKT

Oklejanie witryn

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem, wydrukiem i wyklejaniem witryn sklepowych. Oklejona witryna sklepowa jest bardzo skuteczną formą reklamy zewnętrznej. Przygotujemy Ci projekt a następnie okleimy Twój lokal! Chcesz zrobić to samodzielnie? Nie ma problemu, przygotujemy Ci niezbędne materiały.

 

Pełna usługa oklejania witryn sklepowych, restauracji, przedszkoli lub przygotowanie materiałów pod samodzielne oklejenie logo lub grafiką

OKLEJANIE WITRYN USŁUGOWYCH

Copyright © 2019-2023 byProject.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone.