Copyright © 2022 byProject.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone.

OKLEJANIE WITRYN USŁUGOWYCH

Pełna usługa oklejania witryn sklepowych, restauracji, przedszkoli lub przygotowanie materiałów pod samodzielne oklejenie logo lub grafiką

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem, wydrukiem i wyklejaniem witryn sklepowych. Oklejona witryna sklepowa jest bardzo skuteczną formą reklamy zewnętrznej. Przygotujemy Ci projekt a następnie okleimy Twój lokal! Chcesz zrobić to samodzielnie? Nie ma problemu, przygotujemy Ci niezbędne materiały.

 

Oklejanie witryn

KONTAKT

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów folii do zadruku i wycinania na ploterze tnącym:

 

folia (OWV) one way vision - jest to specjalna perforowana folia do aplikacji na szybach. Przepuszcza 50% światła dzięki czemu nie powoduje całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Od zewnątrz widać grafikę reklamową, a od wewnątrz, z lekkim przyciemnieniem, co dzieje się na dworze.

 

folia okienna pełna - wydruki lepiej prezentują się z zewnątrz, niż w przypadku użycia folii (OWV), ale słabo przepuszczają światło do wewnątrz, dlatego nie zaleca się oklejenia wszystkich szyb, gdyż powoduje to znaczne zaciemnienie pomieszczenia.

 

folia ploterowa - do wycinania grafiki na ploterze tnącym około 50 kolorów w wykończeniu matowym i błyszczącym + folie specjalne: o strukturze metalu, odblaskowe, fluorescencyjne, carbon itp..

 

folia tzw. mrożonka/mleczna - do wycinania na ploterze tnącym, daje efekt szronionego szkła, nadaje szybom bardzo elegancki wygląd.

Rodzaje folii

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapraszamy do kontaktu.

Zrealizujemy projekt dla Ciebie!

byproject.pl

e-mail kontakt@byproject.pl  |  telefon 690 061 032  |  fb @byprojectpl